ÜRÜNLERİMİZ /BETON VİBRATÖRLERİ / KENDİNDEN KONVERTÖRLÜ VİBRATÖR

KENDİNDEN KONVERTÖRLÜ VİBRATÖR

 

MODEL

KMSV 50

KMSV58

Vibratör Şişesi                   

50

58

Şişe Uzunluğu

375

430

Net Ağırlık

22

24

Hortum Uzunluğu

5

5

Kablo Uzunluğu

10

10

Vibrasyon Frekans

12000

12000

Vuruş Gücü

3350

5650

Etki Çapı

60

75

Sıkıştırma Kapasitesi

6,2

7.0

Akım

220

220

Gerilim

220

220

Frekans

50

50

beton-vibratörü ,beton-sıkıştırma-vibratörü , beton-vibratör-makinasıelektrikli beton vibratörü

Beton Vibratörü satın almak için Ölçüler kalite ve güvenilirliktir.Uygulamanız için doğru çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz. Düşük veya yüksek frekanslı elektrikli beton vibratörler model veya seçenek senkronize çözümler, neredeyse tüm voltaj ve frekans veya DC (doğru akım) çalıştırılan beton vibratörler arasında seçim yapabilirsiniz.Amacımız, Türkiye pazardaki en güvenilir beton sıkıştırma vibratörü kullanarak ürününüzü iyileştirmek ve maliyetlerinizi ve üretim risklerinizi en aza indirmektir.Kataloğumuzda standart beton vibratörlerimizbeton vibratörü aksesuarlarımız ve kontrol ekipmanlarımızla ilgili genel bilgiler bulacaksınız. Küçükoğlu Makine hangi sektörlerde aktif olduğunu öğrenin ve benzinli beton vibratörler için çok çeşitli uygulamaların örneklerini görün.

beton-vibratörü ,beton-sıkıştırma-vibratörü , beton-vibratör-makinasıelektrikli beton vibratörü,

Beton vibratör hortumu ,beton vibratör hortum,Beton sıkıştırma vibratör hortumu , beton vibratörü hortumu, Konvertörlü beton vibratörü

Özelleştirilmiş size uygun beton sıkıştırma vibratörü ürünler ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size teknik danışmanlığımızı sunmaktan mutluluk duyacağız.

Sistemedya tarafından geliştirilmiştir.