Asfalt ve Derz Kesme Makinaları

Asfalt kesme makinalarımız derinlik ayarı için vidali mil kullanılmaktadır.Derinlik ayar ölçme göstergesi Asfalt beton kesme makinalarımızda bulunmaktadır.Derinlik Kilidi sayesinde kesme kilidi kullanılabilir.

Taşıma halkası makinenin ağırlık merkezindedir.Kolayça Asfalt beton kesme makinaların taşınmasına olanak verir.

Asfalt beton kesme makinaları modellerimize göre farklı 20 litre -30 litre su deposu bulunur.

Motor filtresi motor üzerinde kolay temizleme özelliği vardır.Asfalt kesme makinaları mızda hız ilerleme kolu her turda 1 cm derinlik sağlar .

Asfalt kesme Bıçakları ile 350 mm asfalt kesme Bıçaklarımızda 125 mm(12.5 cm ) kesme derinliği ve 450 mm kesme bıçaklarında 175mm (17.5 cm )kesme derinliği elde edebilirsiniz.

‘’Asfalt Kesme Makinası’’     modelleri farklı farklıdır.  ‘’beton kesme makinası’’  satın almak için ‘’asfalt kesme makinası’’ fiyat ve modellerini bakabilirsiniz.

‘’asfalt kesme’’makina ve modeller ‘’beton kesme makineleri’’ ile ayın seçenek ve modelleri kapsar.

‘’derz kesme makinası’’ bıçakları ve kesici asfalt bıçakları seçeneği vardır.‘’asfalt kesme makinası fiyatları’’modellerine göre değişir.

‘’beton kesici makinalar’’ taze beton kesebilirsiniz.‘’asfalt kesici’’ makinalar betonuda keser.

‘’derz kesme makinası fiyatları’’ modellerine göre değişir. ‘’asfalt kesen makine’’ makinaları her boy ve modelleri küçükoğlu makinede bulabilirsiniz.

‘’asfalt kesme makinaları’’ farklı koll modellerde bulunur. ‘’beton kesim makinaları fiyatları’’ küçükoğlu makine fiyat alabilirsiniz. ‘’asfalt kesme makinasi’’ benzini dizel ve elektrikli modeller bulunur.

‘’dizel beton kesme makinalari’’ en çok tercih edilen makinalardır. ‘’beton kesme makinaları fiyatları’’ kucukoglumakine.com.tr alabilirsiniz.

‘’benzinli asfalt kesen makina ’’  en çok tercih edilen makinalardır.

‘’elektirikli asfalt kesme makina ’’ makianları kapalı ortamlarda kullanılır.

 

‘’beton kesme makinası elektrikli’’ makinaları kapalı sahalarda kullanmak için tasarlanmıştır.

‘’elektrikli beton kesme makinası’’satın alacaksanız küçükoğlu makine mutlaka sorunuz.

 

 

Sistemedya tarafından geliştirilmiştir.